Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
A Ty,Aga05,materacem bylas tej domniemanej sensacji?? Ludzie sie rozwodza i ponownie wiaza sie,a jesli ktos szuka w w tym sensacji i na publicznym forum stosuje ciosy ponizej pasa,to faktycznie z jego moralnoscia jest nie tak....A nagosc na portalu to poprostu widoczny przejaw braku tej moralnosci,ktora Cie poraza
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lukrowana Dama napisał:
To bardzo szlachetne z waszej strony, ze bronicie swojej internetowej kolezanki, ale czy zdajecie sobie sprawe z tego, co dzieje sie w glowach tych dzieci w takiej sytuacji :/?



Pytanie czy w ogole wiemy co sie tak naprawde dzieje.....Nie sadze...I moim zdaniem to forum nie sluzy do debatowania o czyichs osobistych spawach....Czy ktokolwiek z Was chcialby,zeby jego osobiste sprawy zostaly wywleczone na internetowym forum??? Kolejny raz powiem...nie sadze....I zalozyciel tego watku jest poprostu czlowiekiem dzialajacym z bardzo niskich pobudek.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
justborn napisał:
Jak można nazwać kogoś, kto wyrzekł się i zostawił czwórkę małych dzieci bez opieki i środków do życia? Dzieci płaczą i prawdopodobnie trafia do sierocińca a mamusia (carla roca) szmaci się z obcym facetem, którego zna +/- 3 tyg, użytkownikiem tej strony.

widze ze znow wiekszos pieprzy trzy po trzy
nie rozumiejac pytania !!!!
matka ktora zostawia czworke dzieci bez opieki to zwykla....
nie ma chyba slowa jak kogos takiego nazwac
i czy jest to carla czy nie to powinno sie ja zakopac
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
Izek, kto ci powiedzial o rozstaniu, mowa jest o porzuceniu dzieci...?
I owszem, bulwersuje mnie zachowanie w.w. uzytkownika, ktory rozbil czyjas rodzine i zabral matke dzieciom.
I skoro to wszystko zrodzilo sie z tego forum, to mysle, ze nie ma w tym temacie nic zlego.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Lukrowana Dama napisał:
To bardzo szlachetne z waszej strony, ze bronicie swojej internetowej kolezanki, ale czy zdajecie sobie sprawe z tego, co dzieje sie w glowach tych dzieci w takiej sytuacji :/?

Moim zdaniem; Bo to nie nasza sprawa zaniedlugo beda tutaj sami detektywi rutkowscy.

Pomimo jak wielka frustracja/ lub dolek jest, to nie dotyczy osob 3. Troche etykiety spolecznej by nie zaszkodzilo.
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
izek 78 moralnosc a MORALNOSC to dwie odrebne sprawy bo ta wasza moralnosc to nic innego jak zaklamanie obluda i falszywosc. poza tym nie interesuja mnie rozwody i powroty jednakze jezeli istnieje chocby cien podejrzen ze dziecku dzieje sie krzywda to nie zamiatam tego pod dywan i nie udaje ze nie ma problemu i bede krytykowac kazda szmate ktora zostawi swoje dzieci
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
a mnie bulwersuje ze matka dala sie zabrac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ok,Aga ,rozumiem cie i tez skrytykuje kazda wyrodna matke...ale czy wiesz naprawde ze tak sie stalo w tym przypadku??Bo jakis sfustrowany koles wyrzygal swoja zlosc na publicznym forum?? Ludzie ...opamietajcie sie...sa rzeczy ktorych nie powinno sie robic publicznie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aga05 napisał:
a mnie bulwersuje ze matka dala sie zabrac
aga05 wydaje mi sie , ze dalas sie wkrecic , nie chodzi przeciez o to czy ktos jest dobra matka czy nie, nie znamy prawdy, na forum pojawil sie szkalujcy wpis dotyczacy konkretnej osoby (lub nicka) byc moze wyssany z palca, nas bulwersuje to, ze ktos posunal sie do tego aby cos takiego zrobic i to uwazam za idiotyzm, przeciez za chwile moze sie pojawic wpis na twoj temat lub na moj, nie poparty zadnymi faktami...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A poza tym jak to latwo kogos ocenic,zaszafludkowac,skrytykowac.....nawet nie znajac sytuacji a tym bardziej ludzi w nia uwiklanych.....Hiopkryzja na maksa...Ciekawe jakbyscie sie czuli jakby was kos tak obsmarowywal na forum,nawet nie majac pojecia jakimi ludzmi jestescie....
Zgłoś wpis


Bliżej nas